Zamknij

Victoria’s Secret Beauty

Znajdź dla siebie idealne produkty w asortymencie Victoria’s Secret Beauty, odpowiednie na każdy nastrój i okazję.

Wybieraj spośród szerokiej gamy zapachów wód perfumowanych, mgiełek i balsamów; od odświeżających, jasnych, ciepłych po cięższe i uwodzicielskie.

Spróbuj naszej najbardziej czarującej, kultowej wody perfumowanej Bombshell!

Rozpieść siebie kosmetykami do pielęgnacji, błyszczykami, torebkami, plecakami i zawieszkami!

X

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Państwa dane będą przetwarzanie w celu wysyłki wiadomości elektronicznych zawierających informacje handlowe. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysyłki wiadomości elektronicznych. Zgodę można wycofać w każdej chwili poprzez wybranie opcji rezygnacji w przesłanej wiadomości elektronicznej. Jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”. Administratorem danych osobowych jest Alshaya Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Łuckiej 2/4/6, 00-845 Warszawa (dalej „Administrator”). Z Administratorem mogą się Państwo skontaktować poprzez e-mail: dane.osobowe@alshaya.com lub korespondencyjnie pod ww. adresem siedziby Administratora.