Zamknij

Victoria’s Secret Beauty

Znajdź dla siebie idealne produkty w asortymencie Victoria’s Secret Beauty, odpowiednie na każdy nastrój i okazję.

Wybieraj spośród szerokiej gamy zapachów wód perfumowanych, mgiełek i balsamów; od odświeżających, jasnych, ciepłych po cięższe i uwodzicielskie.

Spróbuj naszej najbardziej czarującej, kultowej wody perfumowanej Bombshell!

Rozpieść siebie kosmetykami do pielęgnacji, błyszczykami, torebkami, plecakami i zawieszkami!

X

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Jeśli chcą Państwo otrzymywać od ALSHAYA POLAND Sp. z o.o. newsletter prosimy o wyrażenie poniższej zgody. Zgodę można wycofać w każdym czasie w sposób określony w Polityce Prywatności. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem wysyłki treści marketingowych, której dokonano przed jej wycofaniem. Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji marketingowej za pośrednictwem poczty elektronicznej przez ALSHAYA POLAND Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Łuckiej 2/4/6, 00-845 w Warszawie, w tym celu udostępniam swój adres e-mail. Zgodę można wycofać w każdym czasie w sposób określony w Polityce Prywatności. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem wysyłki treści marketingowych, której dokonano przed jej wycofaniem.